Aktualności

Warsaw Golf Championship – First Warsaw G&CC

W drugim turnieju eliminacyjnym Warsaw Golf Championship rozegranym na polu golfowym First Warsaw G&CC w kategorii stroke play brutto górowali lokalni golfiści Iza Stańczak oraz Franciszek Dudek.

Pogoda i frekwencja dopisała i w drugim turnieju eliminacyjnym wystartowało 93 golfistów. Kolejnych 40  zawodników otrzymało zaproszenie do turnieju finałowego, który odbędzie się tak samo jak ta edycja eliminacji na polu golfowym First Warsaw G&CC.

Wyniki konkursów dodatkowych:

Nearest the pin 
Dołek nr 5 – Time for Wine – Mężczyźni – Michał Bieńkowski  357 cm
Dołek nr 14 – Time for Wine – Kobiety – Marta Czechmeszyńska 208 cm

Longest Drive
Dołek nr 11  – Bunkier Store – Kobiety – Ewa Latoszek
Dołek nr 17  – Bunkier Store – Mężczyźni – Paweł Lis

Wyniki poszczególnych kategoriach turniejowych:

 

Stroke play brutto – Mężczyźni

1. Franciszek Dudek – wynik 74

2. Wiliam Carey – wynik 77

3. Włodzimierz Stańczak – wynik 78

 

Stroke play brutto – Kobiety

1. Iza Stańczak – wynik 92

2. Hanna Jarzyna – wynik 97

3. Clara Nam– wynik 97

 

 Grupa Handicapowa do 9,0 – Stroke play netto

1. James Nam– wynik 68

2. Marek Sowa – wynik 72

3. Jarek Skręta – wynik 73

 

Grupa Handicapowa od 9,1 do 12,0 – Stableford netto

1. Shah Misbach– 40 punktów

2. Sanj Chopra – 38 punktów

3. Leszek Niewczas – 37 punktów

 

Grupa Handicapowa od 12,1 do 15,0 – Stableford netto

1. Piotr Miękus – 40 punkty

2. Ernest Kiruja – 39 punktów

3. Aleksander Majchrzak – 35 punktów

 

Grupa Handicapowa od 15,1 do 18,0 – Stableford netto

1. Andrzej Jarzyna – 40 punktów

2. Waldemar Olesiński – 33 punktów

3. Jerzy Szyszak – 31 punktów

 

Grupa Handicapowa od 18,1 do 21,0 – Stableford netto

1. Michał Bińkowski – 44 punktów

2. Dariusz Sawicki – 42 punktów

3. Kacper Pietrzak– 38 punktów

 

Grupa Handicapowa od 21,1 do 25,0 – Stableford netto

1. Bartosz Wróblewski – 43 punktów

2. Mariusz Kozłowski – 41 punktów

3. Marcin Ruciński – 39 punktów

 

Grupa Handicapowa od 25,1 do 29,0 – Stableford netto

1. Anna Sobieraj Żerdzicka – 39 punkty

2. Jan Iwaniuk – 39 punktów

3. Marta Czechmeszyńska – 38 punktów

 

Grupa Handicapowa od 29,1 – Stableford netto

1. Michał Rawa – 37 punkty

2. Jerzy Drożdz– 37 punktów

3. Sławomir Lipski – 34 punktów