Aktualności

Warsaw Golf Championship – Sobienie Królewskie G&CC

W trzecim i zarazem ostatnim turnieju eliminacyjnym Warsaw Golf Championship rozegranym na polu golfowym Sobienie Królewskie Golf & Country Club w kategorii stroke play brutto najlepszy wynik wśród kobiet uzyskała Agnieszka Słowik (SPACE Golf  & Friends Club) a wśród mężczyzn Tomasz Piecyk (Sobienie Królewskie G&CC).

Pogoda i frekwencja jak zwykle dopisała i w trzecim turnieju eliminacyjnym wystartowało 85 golfistów.  Znamy już wszystkich zwycięzców poszczególnych kategorii oraz szczęśliwców, którzy zagrają w finale 29 sierpnia na polu golfowym First Warsaw Golf & Country Club.

 

Wyniki konkursów dodatkowych:

Nearest the pin 

Dołek nr 2 – Time for Wine – Kobiety – Agnieszka Małkińska 785 cm

Dołek nr 9 – Time for Wine – Mężczyźni – Bronisław Chmielewski  238 cm

Longest Drive

Dołek nr 7  – Bunkier Store – Mężczyźni – Grzegorz Paskudzki

Dołek nr 10  – Bunkier Store – Kobiety – Agnieszka Małkińska

Wyniki poszczególnych kategoriach turniejowych:

 

Stroke play brutto – Mężczyźni

1. Tomasz Piecyk – wynik 78

2. Mikołaj Geritz – wynik 79

3. Paweł Wyrzykowski – wynik 81

 

Stroke play brutto – Kobiety

1.Agnieszka Słowik – wynik 90

2. Rhea Wiatr – wynik 90

3. Marta Gajewska – wynik 90

 

 Grupa Handicapowa do 9,0 – Stroke play netto

1. Wojciech Szary– wynik 77

2. Grzegorz Paskudzki – wynik 79

3. Krzysztof Klicki – wynik 80

 

Grupa Handicapowa od 9,1 do 12,0 – Stableford netto

1. Krzysztof Kołodziejski – 34 punkty

2. Michał Kozieł – 31 punktów

3. Tomasz Szoplik – 31 punktów

 

Grupa Handicapowa od 12,1 do 15,0 – Stableford netto

1. Wojciech Pasynkiewicz – 38 punktów

2. Sławomir Gajewski – 36 punktów

3. Bartosz Piekarski – 35 punktów

 

Grupa Handicapowa od 15,1 do 18,0 – Stableford netto

1. Adam Adamowski – 38 punktów

2. Paweł Kowalski – 38 punktów

3. Mirosław Idzikowski – 34 punkty

 

Grupa Handicapowa od 18,1 do 21,0 – Stableford netto

1. Janusz Pobereszko – 41 punktów

2. Patrycja Pleskot – 37 punktów

3. Agnieszka Małkińska – 36 punktów

 

Grupa Handicapowa od 21,1 do 25,0 – Stableford netto

1. Anna Pytkowska – 41 punktów

2. Robert Moreń – 38 punktów

3. Robert Tereszczak – 35 punktów

 

Grupa Handicapowa od 25,1 do 29,0 – Stableford netto

1. Michał Rawa – 44 punkty

2. Jacek Kurkowski – 42 punkty

3. Jarosław Sakwa – 40 punktów

 

Grupa Handicapowa od 29,1 – Stableford netto

1. Tomasz Wiśniewski – 47 punktów

2. Dariusz Czarnowski– 40 punktów

3. Grzegorz Kowalczyk – 38 punktów