Aktualności

Warsaw Golf Championship – The Final (wyniki)

Turniej finałowy odbył się na polu golfowym First Warsaw Golf & Country Club i mimo nie najlepszej pogody na tee stawiło się 100 golfistów. W kategorii stroke play brutto najlepszy wynik wśród kobiet uzyskała Rhea Wiatr (First Warsaw G&CC) a wśród mężczyzn Arkadiusz Majsterek (A&A GC).

Pierwsza edycja cyklu turniejów Warsaw Golf Championship 2020 dobiegła końca i poznaliśmy 10 szczęśliwców, którzy zostali Mistrzami Warszawy w poszczególnych kategoriach.

 

Wyniki konkursów dodatkowych:

Nearest the pin 

Dołek nr 5 – Bunkier Store – Mężczyźni – Maksymilian Marcinkowski 153cm

Dołek nr 14 – Bunkier Store – Kobiety – Hanna Jarzyna  172 cm

 

7 z przodu (voucher do sklepu Bunkier Store)

78 Arkadiusz Majsterek

78 Franciszek Dudek

79 Marek Sowa

79 Maksymilian Marcinkowski

 

Najlepszych 5 wyników STB (voucher Studio Gwiaździsta 5)

45 Jarosław Kulikowski

43 Hanna Jarzyna

43 Jan Iwaniuk

42 Krzysztof Kurkowski

41 Agnieszka Małkińska

 

Wyniki poszczególnych kategoriach turniejowych:

 

Stroke play brutto – Mężczyźni

1. Mistrz Warszawy w kategorii stroke play brutto – Arkadiusz Majsterek – wynik 78

2. Franciszek Dudek – wynik 78

3. Marek Sowa – wynik 79

 

Stroke play brutto – Kobiety

1.Mistrzyni Warszawy w kategorii stroke play brutto – Rhea Wiatr – wynik 84

2. Kornelia Jasiuk – wynik 87

3. Ewa Geritz – wynik 89

 

 Grupa Handicapowa do 9,0 – Stroke play netto

1. Mistrz Warszawy w Grupie Handicapowej do 9,0 – Grzegorz Paskudzki – wynik 71

2. Maksymilian Marcinkowski – wynik 71

3. Jacek Kubicki – wynik 74

 

Grupa Handicapowa od 9,1 do 12,0 – Stableford netto

1. Mistrz Warszawy w Grupie Handicapowej od 9,1 do 12,0 – Tomasz Szoplik – 40 punktów

2. Michał Kopczewski – 36 punktów

3. Michał Kozieł – 35 punktów

 

Grupa Handicapowa od 12,1 do 15,0 – Stableford netto

1. Mistrz Warszawy w Grupie Handicapowej od 12,1 do 15,0 – Hanna Jarzyna – 43 punkty

2. Sanj Chopra – 39 punktów

3. Sławomir Gajewski – 37 punktów

 

Grupa Handicapowa od 15,1 do 18,0 – Stableford netto

1. Mistrz Warszawy w Grupie Handicapowej od 15,1 do 18,0 – Krzysztof Krukowski – 42 punkty

2. Alexander Le Mee – 39 punktów

3. Janusz Pobereszko – 36 punktów

 

Grupa Handicapowa od 18,1 do 21,0 – Stableford netto

1. Mistrz Warszawy w Grupie Handicapowej od 18,1 do 21,0 – Agnieszka Małkińska – 41 punktów

2. Piotr Smolarz – 38 punktów

3. Jerzy Staszowski – 37 punktów

 

Grupa Handicapowa od 21,1 do 25,0 – Stableford netto

1. Mistrz Warszawy w Grupie Handicapowej od 21,1 do 25,0 – Marcin Ruciński – 40 punktów

2. Sebastian Urban – 37 punktów

3. Beata Nicgorska – 36 punktów

 

Grupa Handicapowa od 25,1 do 29,0 – Stableford netto

1. Mistrz Warszawy w Grupie Handicapowej od 25,1 do 29,0 – Jan Iwaniuk – 43 punkty

2. Marek Kościkiewicz – 39 punktów

3. Jarosław Garstka – 38 punktów

 

Grupa Handicapowa od 29,1 – Stableford netto

1. Mistrz Warszawy w Grupie Handicapowej od 29,1 – Jarosław Kulikowski – 45 punktów

2. Marlena Ogniewska – 40 punktów

3. Magdalena Alama Bertel – 38 punktów